پیام تبریک مدیریت شرکت رهپویان ایرانیان صدرا به معلمین عزیز


معلمی سوختن است، سوختنی که می سوزد ولی نمی سوزاند، هدایت می کند و گمراه نمی سازد.سلام و درود او همچون عود و رایحه اش جهانگیر. معلم چراغ هدایت و کشتی نجات است. معلم راهنمای خوبی ها و نیکی ها و هدایتگر و بیدار کننده است. معلمی، همان گونه که معلم پیر انقلاب رحمه الله فرموده، شغل انبیاست و انسان سرگردان را از وادی جهل و ضلالت به سر منزل هدایت و سعادت و از دریای پر تلاطم فساد و انحراف به ساحل امیدبخش نجات و نیک بختی می رساند. سرنوشت جوامع بشری مرهون سعی و تلاش آموزگاران و معلمان است. در قدرت و توان هیچ کس نیست که مقام و ارزش معلم را برشمارد. 

بی سبب نیست که معلم پیر انقلاب، امام راحل قدس سره، در شان مقام معلم می فرماید: «مقام معلم مقام والایی است» (پیام 20/2/58) رهبر محبوب نیز در این باره می فرمایند: «واژه معلم... جزو واژه های مقدس است. در جامعه ما، که اساس در تعلیم و تزکیه و تربیت قشرهای گوناگون است، معلم مقام ویژه ای دارد

مدیریت شرکت رهپوبان ایرانیان صدرا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام معلم، روز معلم را به این قشر فرهیخته صمیمانه تبریک گفته و توفیقات روزافزون آنها را از خداوند متعال خواستاراست. و امیداست در سایه توجهات حضرت صاحب الزمان(عج)، جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی این عزیزان بهره مند باشد.