کلیه اخبار و اطلاعیه ها از طریق کانال تلگرام و گروه رانندگان شرکت درتلگرام اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم عضویت در گروه و کانال تلگرام  هرگونه زیان مالی برعهده شخص راننده خواهد بود. لطفا"جهت اطلاع رسانی بهتر شماره تلفن تلگرام خود را به شرکت اعلام نمائید.

 با توجه به حجم کار در طول ماه و سوء استفاده برخی از همکاران هیچگونه پرداختی بعنوان مساعده و ... به راننده نخواهیم داشت .

 همکاران گرامی  تایید این صفحه به منزله قبول تمامی شرایط مندرج در آن خواهد بود خواهشمند است آئین نامه را به طور کامل مطالعه نموده سپس اقدام به ثبت مشخصات خود و خودرو نمایید.   

تذکرات مهم : همکاران محترم خواهشمند است دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی را با نام خانوادگی خطاب قرارداده و ازبه کار بردن اسم کوچک دانش آموزان خودداری نمایید.

((دریافت هرگونه وجه از اولیاء بعنوان حق الزحمه . عیدی . پاداش و... ممنوع بوده و در صورت اعلام اولیاء راننده شامل جریمه خواهد شد.))

امانت نگه داشتن هرگونه وسیله از دانش آموز (( تلفن همراه . سی دی . فلش و ...)) در خودرو خلاف مقررات سرویس بوده و موجب قطع همکاری و کسر از حقوق راننده خواهد شد.

باتوجه به قرارداد منعقده و اهمیت سلامت روحی و اجتماعی دانش آموزان کلیه همکاران عزیز میبایست هر روز جهت تردد و جابه جایی دانش آموزان مراجعه نمایند . در صورت هرگونه خرابی خودرو راننده موظف است شخصا" با گرقتن آژانس دانش آمو زان را صبح به مدرسه رسانده یا ظهر برگرداند. بدیهی است در صورت عدم حضور راننده هزینه آژانس همراه با هزینه رفت و برگشت  مراقب معرفی شده از سوی شرکت محاسبه خواهد شد.

   این قرارداد از شروع سال تحصیلی 98 - 97 تا پایان آن جهت سرویس دهی به دانش آموزان مدارس طرف قرارداد با شرکت رهپویان ایرانیان صدرا به شماره ثبت : 486006 و با مدیریت رضا صاحبی  به عنوان مستاجر ورانندگان محترم که مشخصات خود را در این سایت ثبت مینمایند بعنوان موجر با شرایط زیر در سطح شهر تهران تنظیم و منعقد گردیده است.

تبصره : سال تحصیلی مقطع ابتدایی و پیش دبستانی 8 ماه ( از اول مهر ماه تا پایان روز 31 اردیبهشت ماه سال بعد). در صورت سرویس دهی در خردادماه براساس روزهای کارکرد حقوق محاسبه و پرداخت خواهد شد.

تبصره 2: مقطع راهنمایی و دبیرستان 8/5 ماه ( از اول مهر ماه تا پایان امتحانات خرداد ماه ) خواهد بود . با توجه به ایام فعالیت در خردادماه که جمعا" 13روز میباشد برابر دستورالعمل اداره کل آموزش و پرورش حقوق خرداد 15 روز محاسبه خواهد شد.

نحوه پرداخت حقوق ماهیانه:

مبلغ قراردادبه ازای کارکرد ماهیانه و توافق شده میانگین مجموع پرداختی به کل رانندگان بین 70% تا 75% برابر اعلام اداره کل آموزش و پرورش و مصوبه شورای شهر تهران و پس از بررسی و کسراحتمالی هزینه ها و جرایم مربوط به مسیر سرویس ذکر شده بین پنجم تا دهم ماه بعد به حساب راننده در بانک سپه واریز خواهد شد. رانندگانی که شماره حساب سایر بانک ها را ارائه نمایند روز دوازدهم ماه حقوق واریز خواهد شد. 

تبصره 1: حقوق اعلام شده در زمان تحویل مسیر ها قطعی بوده و هیچگونه افزایشی حتی درصورت افزایش قیمت بنزین یا لوازم یدکی در طول سال تحصیلی منظور نخواهد شد. 

تبصره2: پرداخت کلیه کسورات قانونی حقوق اعم از ( بیمه . مالیات . مالیات شغلی و ...) برعهده راننده (موجر) خواهد بود.

شرایط قرارداد:

1.رعایت شئونات اخلاقی و قوانین راهنمایی ورانندگی به هنگام کار الزامیست تا دانش آموزان به هیچ وجه در معرض خطر قرار نگیرندو صحیح و سالم به مقصد رسانده شوند.استفاده از ضبط . سی دی . فلش و ... در هنگام جابه جایی دانش آموزان و مکالمه با آنها ممنوع میباشد.

2.در صورت غیبت یا تاخیر غیر موجه راننده (موجر) موظف به پرداخت جریمه است که مستاجر با توجه به میزان خسارت تاخیر یا غیبت تعیین مینماید.

3.راننده (موجر)متعهد میگردد رانندگی با وسیله نقلیه مورد قرارداد را شخصا" عهده دار بوده و به هیچ وجه به شخص غیر نمیتواند بسپارد .

4.راننده (موجر) موظف است در ایام خاص مانند ماه مبارک رمضان . ایام امتحانات و زمان برگزاری اردوهای دانش آموزی و... همکاری لازم را با مسئول سرویس بنمایدو طبق درخواست مدرسه و مسئول سرویس به صورت استثناء روزهایی از هفته را خارج از برنامه روزانه انجام وظیفه نماید.

5.در صورت انصراف و عدم همکاری پس از کسر هزینه ها  و جرایم حقوق در آخرین روز ماه بعد پرداخت میگردد.

6.حداکثر مدت زمان انتظار دانش آموزان برای سوار شدن به سرویس 10 دقیقه میباشد در صورت عدم مراجعه در زمان مقرر هزینه آژانس بر عهده راننده (موجر) میباشد.

7.چنانچه راننده (موجر) نتواند سرویس دهی نماید (صبح و بعدازظهر) موظف است ضمن اطلاع به مسئول سرویس و خانواده ها هزینه آژانس مربوطه را که توسط مسئول سرویس یا اولیاء پرداخت میگردد را بپردازد.

8.مدیر عامل شرکت میتواند به هر دلیلی با اعلام کتبی ده روزه نسبت به فسخ یکطرفه قرارداد اقدام نماید.

9.استعمال دخانیات در محیط مدرسه و وسیله نقلیه ممنوع است.

10. در هنگام انتقال دانش آموزان مسئولیت حفاظت از آنها بر عهده راننده (موجر) میباشد تا اموال یا وسایل شخصی در خودرو نمانده یا مفقود نگردد.در صورت بروز هرگونه حادثه ای جبران خسارت وارده اعم از مالی و جانی برعهده راننده میباشد.

11.در هنگام سرویس دهی از سوار و پیاده نمودن اشخاص غیر (حتی همسر و بستگان خود) خودداری نمائید.

12.هرگاه خللی در وسیله نقلیه به وجود آید و راننده(موجر) نتواند دانش آموزان را صبح و بعدازظهر به مقاصدشان برساند راننده ( موجر) موظف است با معرفی یک خودرو با راننده مورد اطمینان انجام وظیفه نماید. در غیر اینصورت آن روز غیبت محاسبه شده و خسارت را شخص موجر باید پرداخت نماید.(جریمه در نظر گرفته شده برای عدم هماهنگی و سرویس دهی برای هر نوبت سرویس پانصد هزارریال میباشد)

13.هرگاه راننده (موجر) بدون هماهنگی و اطلاع رسانی به طور یکجانبه نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید کلیه خسارات وارده و معادل یک ماه از حقوق راننده کسر خواهد شد.

14.راننده(موجر) متعهد میگردد در هر زمان و مکان پاسخگوی تلفن خانواده ها و مسئول سرویس باشد بدیهی است در صورتی که عدم پاسخگویی راننده (موجر) منجر به ضرر و زیانی گردد در پایان ماه علاوه بر کسر آن جریمه ای برای راننده (موجر) در نظر گرفته خواهد شد.

15.راننده (موجر) موظف است طبق ساعتی که مسئول سرویس اعلام مینماید اقدام به جابجایی دانش آموزان نماید. چنانچه به هر دلیل ( داشتن سرویس دوم و ... ) راننده (موجر) خلاف ساعت اعلام شده مبادرت به جابجایی دانش آموزان نماید سرویس از راننده (موجر) سلب خواهد شد.

تبصره: ساعت پیاده کردن دانش آموزان مقطع متوسطه 7 و ابتدایی 7/25 دقیقه صبح میباشد.

16.راننده (موجر) موظف است همه روزه طبق آدرسی که توسط مسئول سرویس تنظیم گردیده و دقیقا" آن تعداد دانش آموزی که رفت و آمد آنها به وی محول گردیده را از درب منزل سوار و در مقصد پیاده و یا به صورت بالعکس انجام وظیفه نماید و غیبت دانش آموزان را به اطلاع مسئول سرویس یا معاونت مدرسه برساند.

17. تعداد روزهای فعالیت در ماه 26 روز میباشد .در صورت برگزاری کلاس در روزهای پنجشنبه راننده (موجر) موظف به ارایه سرویس میباشد . در صورت عدم سرویس دهی هزینه های آژانس از حقوق راننده (موجر) کسر خواهد شد.

18. برابر بخشنامه اداره کل شرکت پیمانکار موظف است سند مالکیت خودروی طرف قرارداد( موجر ) را بابت ضمانت حسن انجام کار نزد خود به امانت نگه داشته و پس از پایان قرارداد به مالک تحویل نماید.

19. هرگونه توقف نامتعارف در زمان سرویس دهی جهت بنزین زدن یا درخواست دانش آموزان جهت خرید خلاف آیین نامه بوده و برابر ضوابط و مقررات با راننده ( موجر ) برخورد خواهد شد.

20. راننده موظف است براساس آدرس اعلام شده در زمان ثبت نام دانش آموزسرویس دهی نماید . هرگونه تغییر آدرس در زمان پیاده شدن دانش آموز میبایست طی درخواست کتبی اولیاء به مدرسه اعلام گردد. بدیهی است در صورت توافق بین راننده و اولیاء بدون اطلاع مدرسه و پیمانکار هیچگونه مسئولیتی برعهده شرکت نخواهد بود  و راننده (موجر) شخصا" پاسخگو خواهد بود .

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به شرکت در هنگام عقد قرارداد:

1.دو قطعه عکس  2.فتوکپی سند مالکیت 3. فتوکپی گواهینامه معتبر4. فتوکپی بیمه نامه معتبر 5. فتوکپی معاینه فنی 6.فتوکپی  شناسنامه 7.فتوکپی کارت ملی . 8.نصب اپلیکیشن ردیاب الزامی میباشد.

اینجانب کلیه شرایط فوق را مطالعه و ضمن قبول شرایط مذکور آمادگی خود را جهت فعالیت در شرکت رهپویان ایرانیان صدرا جهت سرویس دانش آموزی اعلام میدارم و انصراف از فعالیت خودرا منوط به هماهنگی با مدیریت شرکت میدانم . در صورت انصراف یکطرفه کلیه حق و حقوق خود را جهت ضرر و زیان در اختیار شرکت گذارده و هرگونه ادعای طلب مالی را از خود سلب مینمایم. این قرارداد از ابتدای مهرماه سال 98 تا پایان امتحانات سال تحصیلی 99-98معتبر و لازم الاجرا میباشد.

                                                                                                                                                        مدیرعامل شرکت رهپویان ایرانیان صدرا    

                                                                                                                                                                                  رضا صاحبی   

فرم ثبت نام رانندگان

مشاهده آیین نامه رانندگان