مهم ترین راز یک مدیر موفق این است که به نیروهای فعال، متعهد، کاربلد و خلاق به چشم یک سرمایه نگاه کند. کارمندی که شرافت کاری بالا دارد، به کار و هدف خود متعهد و پایبند است و برای آن ارزش قائل است و به پیشرفت خود و مجموعه اش می اندیشد و هر روز یک نکته جدید می آموزد در حقیقت یک سرمایه گرانبهاست که یک مدیر باید به آن توجه کامل و کافی داشته باشد و در حفظ نیروهایی که این امتیازات را دارند تلاش کند چرا که حفظ این نیروها یعنی کمک به حفظ بقا و پیشرفت مجموعه و سرعت بخشیدن به رشد و توسعه آن شرکت.

 تنها چیزی که برای موفقیت نیاز داریم این است که مصمم باشیم، تلاشمان را تا حد امکان بکنیم و از شکست هایمان درس بگیریم. در ضمن مورد دیگری که درباره ی موفقیت وجود دارد این است که موفقیت اصلا تصادفی نیست، بر خلاف نظر خیلی از افراد که موفقیت را وابسته به شانس می دانند. البته اصلا نمی توان کتمان کرد که شانس هم تا اندازه ای در موفقیت دخیل است، اما این که بخواهیم آن را کاملا وابسته به شانس بدانیم، اصلا.


یکی از انواع خدمات شرکت رهپویان ایرانیان صدرا ارائه هر چه بهتر و موثر تر سرویس دهی و خدمت رسانی به پرسنل و کارمندان ادارات . شرکتها . سازمانها و ارگانهای مختلف به صورت انفرادی و گروهی میباشد . جهت هماهنگی و عقد قرارداد با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست سرویس