اکنون «سرویس مدرسه» به دغدغه و حتی نیاز آموزشی برای اولیای دانش آموزان و مسوولان مدارس تبدیل شده است و در بسیاری اوقات پیش از هر اقدام آموزشی جمع و جور کردن و ساماندهی آن در اولویت برنامه ریزی های پدران و مادران قرار می گیرد.بسیاری از خانواده ها حتی بیشتر از مسایل درسی دانش آموزان دست کم در هفته های اول مدرسه دغدغه سرویس مدرسه، وضعیت و نوع خودرو، تعهد و شخصیت راننده، هزینه سرویس و مسایل مرتبط به تردد فرزندان خود به مدرسه را دارند. این موضوع  یکی از بزرگترین دغدغه های والدین درشروع سال تحصیلی جدید برای امنیت در رفت و آمد فرزندشان است. اولیای گرامی  تایید این صفحه به منزله قبول تمامی شرایط مندرج در آن خواهد بود خواهشمند است آئین نامه را به طور کامل مطالعه نموده سپس اقدام به ثبت مشخصات دانش آموز خود نمایید.  کلیه موارد ذیل جهت رفاه اولیاء و امنیت دانش آموزان و آرامش مدیران تدوین گردیده است . خواهشمند است با رعایت کلیه موارد این شرکت را در سرویس دهی هرچه بهتر یاری نمایید.      

کلیه رانندگان تحت نظارت شرکت رهپویان ایرانیان صدرا تایید شده از سوی مراجع ذی صلاح (تاکسیرانی و آموزش و پرورش )میباشند. خواهشمند است در صورت بروز هرگونه مشكلات احتمالي از برخورد مستقيم با راننده پرهیز نموده و موضوع را از طریق اپلیکشین ارتباطی شرکت رهپویان ایرانیان صدرا به اطلاع مسئول سرویس رسانده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دریافت نمایید.   

در صورت تمایل به استفاده از راننده خانم در (شرایط خاص) حتما" در صفحه توضیحات قید شود.

باتوجه به مسیر بندی توسط سیستم هوشمند شرکت رهپویان ایرانیان صدرا پس از اعلام مسیر و تعیین راننده و صدور کارت هوشمند دانش آموزی دارای شناسه (QRCOD)امکان هیچگونه جا به جایی و تغییر راننده نخواهد بود.   

هزینه صدور کارت هوشمند دانش آموزی مبلغ 150/000 ریال میباشد که در زمان ثبت نام توسط نماینده شرکت دریافت میگردد.

در صورت جابه جایی و تغییر محل سکونت در طول سال تحصیلی تغییر راننده  و سرویس دهی منوط به پرداخت هزینه ی مابه التفاوت و هزینه مجدد صدور کارت هوشمند دانش آموزی میباشد .

                                    در صورت انصراف در هر زمان پس از شروع سال تحصیلی به هر دلیلی هیچگونه مبلغی برگشت داده نخواهد شد.                                                                          

                   آئین نامه سرویس ایاب و ذهاب  دانش آموزان در سال تحصیلی 98-97

                     (( قیمت های محاسبه شده قطعی بوده و هیچگونه تخفیفی لحاظ نخواهد شد))

در امر سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان مدرسه هماهنگ کننده و رابط است و تعهد خاصی مبنی بر ارائه سرویس به کلیه دانش آموزان ندارد.اما در عین حال نهایت سعی و تلاش خود را می نماید.خواهشمند است ضمن مطالعه موارد ذیل در صورت تمایل به استفاده از سرویس جدول ضمیمه را تکمیل نموده وکد رهگیری خود رابا فیش پرداختی یا چک تحویل حسابداری مدرسه فرمائید.

1.اولیای گرامی که هزینه ی سرویس را توسط چک پرداخت می نمایند در متن چک (در وجه  واحد آموزشی که فرزندتان ثبت نام شده) را قید نمایند.

2.پرداخت هزینه سرویس به صورت اقساط حداکثر طی سه فقره چک به تاریخ های (پنجم مهر ماه – پنجم آذر ماه – پنجم  بهمن ماه) امکان پذیر خواهد بود.جهت هر نوع پرداختی رسید دریافت نموده تا آخر سال تحصیلی نگهداری فرمائید.

تبصره: در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس در موعد مقرر مدرسه و مسئول سرویس میتوانند در رابطه با عدم سرویس دهی تصمیم گیری نمایند.

3.ظرفیت هر وسیله نقلیه (تاکسی – شخصی ) 4  دانش آموز در کلیه مقاطع تحصیلی خواهد بود.

4.هزینه سرویس از شروع سال تحصیلی تا پایان 15خرداد ماه ( در مقطع ابتدایی ) و تا پایان خرداد ماه سال بعد( در مقطع دبیرستان ) محاسبه خواهد شد.وهزینه  سرویس هر دانش آموز با توجه به قرارداد منعقد شده با رانندگان و تعیین مسیر نزدیک .متوسط و دور به صورت قطعی محاسبه شده و دریافت میشود.

تبصره : در صورت تغییر قیمت بنزین با مصوبه مجلس و دولت هزینه سرویس در کارگروه سرویس مدرسه بررسی خواهد شد و تغییر هزینه احتمالی سرویس به اطلاع اولیاء خواهد رسید.

5.مسافتهای خیلی دوردر صورت به حد نصاب رسیدن دانش آموزان و امکان مهیا شدن سرویس دهی مسیربندی خواهد شد . در غیر اینصورت امکان سرویس دهی میسر نخواهد بود و مبلغ دریافتی به اولیا ء برگشت داده خواهد شد.

6.از آنجایی که ظرفیت هر وسیله نقلیه با تعداد مشخصی از دانش آموزان تکمیل میشود لذا امکان پذیرفتن میهمان وجود نخواهد داشت.

7.اگر دانش آموزان اقدام به استفاده یکطرفه از سرویس نمایند کل مبلغ رفت و برگشت محاسبه خواهد شد.

8.قبل ازانجام مراحل ثبت نام و اتمام مهلت مقرر و تنظیم مسیرها امکان سرویس دهی وجود ندارد.

9.با توجه به موقعیت ترافیکی و جغرافیایی در نزدیکترین محل ممکن ایستگاه تعیین میشود و دانش آموزان موظفند در راس ساعت معین شده و در مکان تعیین شده حضور یابند .رانندگان سرویس منحصرا" دانش آموزان را در ایستگاههای مشخص شده سوار و پیاده می نمایند.چنانچه بصورت استثناءتغییری در محل پیاده شدن دانش آموز تقاضا شود پس از درخواست کتبی ولی دانش آموز و موافقت مدرسه امکان پذیر خواهد بود. ( این بند در مواردی است که خودروی سرویس ون یا مینی بوس باشد)

تبصره1:سرویس ، داخل کوچه های بن بست  نخواهد شد و راننده در سرکوچه دانش آموز را سوار و پیاده مینماید.

(کوچه های باریک که امکان دور زدن برای ماشین در آنها وجود نداشته باشد)

تبصره2: دانش آموزانی که فاصله منزل آنها با خیابان اصلی (حداکثر 50 متر )باشد نیز باید جهت سوار شدن سرویس به سر کوچه مراجعه نمایند.

تبصره 3: مدت انتظارراننده جهت سوارشدن دانش آموز  نهایت 3 دقیقه خواهد بود .درصورت عدم سوارشدن دانش آموزهیچ مسئولیتی متوجه راننده نخواهد بود.

تبصره 4: در خصوص دانش آموزان پایه اول و پیش دبستانی راننده صبح دانش آموز را از اولیاء تحویل گرفته و ظهر به اولیاء تحویل خواهد داد.

تبصره 5: سرویس داخل کوچه ورود ممنوع نخواهد شد . اولیای گرامی دقت فرمایید آدرس به گونه ای ذکر شود که راننده بتواند تردد بدون

تخلف راهنمایی و رانندگی انجام دهد.

10-با توجه به اینکه تمامی سرویس ها سواری می باشند و ظرفیت آنها تکمیل لذا به هیچ عنوان امکان جابجایی آدرس در طول سال مقدور نمیباشد.

11-چنا نچه اولیای گرامی با رانندگان مورد وثوق و مطمئن آشنایی دارند می توانند ایشان را جهت سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان به مدرسه معرفی نمایند.

12-استفاده از تغذیه در سرویس به هر شکل ممنوع میباشد.

13-به رانندگان تحت هیچ عنوان وجهی تحت عنوان عیدی – حق الزحمه و ... پرداخت نفرمائید.

14-خواهشمند است کروکی و نشانی دقیق منزل را جهت سرویس دهی مطلوب تردر نقشه  مشخص فرمائید. توجه به علائم راهنمایی و رانندگی در ثبت آدرس الزامی میباشد . سرویس وارد کوچه های ورود ممنوع نخواهد شد.

15-  در صورتی که راننده به هر صورت صبح نتواند سرویس خود را انجام دهد (بعد از گذشت 10دقیقه)ولی گرامی میتواند با گرفتن آژانس دانش آموز خودرابه مدرسه بفرستد و با ارائه قبض به مسئول سرویس هزینه آنرا دریافت نماید.

16-.با توجه به قرار داد منعقده با رانندگان (  ابتدایی 8/5 ماه ) و دبیرستان ( 9 ماه )پرداخت هزینه سرویس بطور مستمر  طبق توافق حاصله بین مدرسه و راننده برای مدت مذکور در صورت انصراف دانش آموز در بین سال تحصیلی از سرویس (به علت انتقال پدر و یا تعویض منزل به اطراف مدرسه و...) هزینه سرویس به صورت کامل محاسبه و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

17-در صورتیکه اولیای محترم تخلفی از راننده مشاهده نمودند.سریعا" مراتب را به مسئول سرویس ازطریق اپلیکیشن اختصاصی شرکت رهپویان ایرانیان صدرا اطلاع داده و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

18-دانش آموزان موظف هستند راس ساعت در محل مورد توافق حضور یابند . بدیهی است در صورت تاخیر دانش آموزان ، راننده موظف به مراجعه ی درب منزل(زنگ زدن یا به صدا در آوردن بوق ماشین) نخواهد بود .

19- حداکثر انتظار راننده هنگام تعطیل شدن مدرسه 10 دقیقه پس از زنگ خواهد بود در صورتی که دانش آموز به سرویس نرسد از ارائه سرویس به دانش آموز معذور خواهیم بود.(این بند شامل مدارس متوسطه دوره اول و دوم میباشد.)

تبصره:مسئولیت برگشت دانش آموزانی که در کلاس فوق برنامه شرکت می کنند وخارج از ساعت تعطیلی مدرسه بوده ویا تعطیلی قبل از ساعت مدرسه و بعد از آن  ،  به عهده ی ولی دانش آموز می باشد. (این بند شامل مدارس متوسطه دوره اول و دوم میباشد.)

20-اولیاء موظفند با مسئول سرویس و مدیر مدرسه پیرامون رعایت مقررات اخلاقی و انضباطی داخل سرویس دانش آموزی همکاری لازم را بنمایند.

21- قرارداد منعقده براساس 22روز در ماه (شنبه تا چهارشنبه) میباشد در صورت تشکیل کلاس در روزهای پنجشنبه  مسئولیت رفت و آمد دانش آموزان با خانواده می باشد.

22. راننده موظف است براساس آدرس اعلام شده در زمان ثبت نام دانش آموزسرویس دهی نماید . هرگونه تغییر آدرس در زمان پیاده شدن دانش آموز میبایست طی درخواست کتبی اولیاء به مدرسه اعلام گردد. بدیهی است در صورت توافق بین راننده و اولیاء بدون اطلاع مدرسه و پیمانکار هیچگونه مسئولیتی برعهده شرکت نخواهد بود.

 تذکر مهم :دانش آموز گرامی همراه داشتن هرگونه وسایل غیر ضروری (تلفن همراه . فلش . سی دی و ...) خلاف مقررات آموزش و پرورش میباشد . خواهشمند است از در اختیار قراردادن این وسایل به رانندگان سرویس خودداری نمایید.  

تذکر 2 : لطفا" پس از پر کردن فرم و گرفتن کد رهگیری جهت تسویه حساب مالی به مدیر مدرسه مراجعه نمایید . بدیهی است در صورت عدم تسویه حساب مالی این شرکت هیچگونه تعهدی برای سرویس دهی نخواهد داشت.

بارگزاری عکس دانش آموز توسط خانواده ها جهت صدور کارت هوشمند الزامی میباشد.

تذکر مهم : خواهشمند است جهت تسهیل در امر مسیر بندی لطفا" یکبار ثبت نام و کد رهگیری دریافت نمایید . در صورت ثبت نام بیش از یکبار با توجه به داشتن بیش از یک کدرهگیری از مسیربندی معذور خواهیم بود 

تذکر مهم: زمان ثبت نام سرویس به پایان رسید


 اینجانب ولی دانش آموز با مطالعه موارد مندرج در آئین نامه سرویس موافقت خود را اعلام و به انجام آن تعهد  می نمایم .  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      مدیریت شرکت رهپویان ایرانیان صدرا   

                                                                                                                                                                                          رضا صاحبی                    

  

فرم درخواست سرویس

   آیین نامه اجرایی سرویس مربوط به دانش آموزان را مطالعه کرده ام و با مفاد آن موافق هستم!