جسور بودن یک انتخاب است. کسانی که در زندگی جسارت را “انتخاب” نمی کنند محکوم به ترسیدن و تحمل شرایطی هستند که اصلا دوستش ندارند.

شرکت رهپویان ایرانیان صدراسعی می کند تا با در اختیار گذاشتن امکانات در اختیار مدیران مدارس و مربیان اردو بتوانند فارغ از فیزیک اردو ، و با کمتر درگیر شدن با مباحث حیاتی اردویی نظیر اسکان ، غذا ، سلامت ، وسیله نقلیه و ... ، زوم فعالیت و برنامه ریزی خود را روی مسایل فرهنگی اردو و برنامه های علمی ، تفریحی اردوهای دانش آموزی ، مطابق با رسالتی که از اردو برای خود تعریف کرده اند ، بگذارند و بتوانند اردوی دانش آموزی را ، هرچه با کیفیت تر ، خاطره انگیزتر و پربارتر از گذشته برگزار نمایند.

شرکت رهپویان ایرانیان صدرا مجری و مشاور در برگزاری انواع اردوی دانش آموزی  ، بسته به اینکه هدف از اردوی دانش آموزی چیست ، طوری برنامه ریزی می کند که اولیا مدارس ، به همگی اهداف اردوی دانش آموزی نائل شوند و با توفیق در اجرای اردوی موثر دانش آموزی ، سعی کنند با مشکلات اردوی دانش آموزی مواجه نشده در عوض از مزایای اردوی دانش آموزی بهره مند گردند.  برای بهره مندی از مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

1. تامین وسیله ایاب و ذهاب (اتوبوس - مینی بوس - ون - تاکسی - سواری ) VIP - دربستی به تمام نقاط کشور

2. رزرو مکانهای تفریحی و سیاحتی نظیر سینما - باغ وحش - سورتمه تهران - اوپارک - پارک فناوری و موزه ها و سایر مکانهای دیدنی

3. تامین تغذیه و میان وعده غذایی 

4- در صورت ضرورت تامین محل اسکان 

هر آنچه در ذهن شماست در تخصص ماست.